OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Špatně fungující játra

Játra jako nejdůležitější orgán látkové výměny

Co do žebříčku důležitosti, patří játra k nejdůležitějšímu orgánu starajícímu se o látkovou výměnu. Játra vytváří také žluč, odtékající do žlučníku. Žluč je pro náš organismus důležitá pro správné trávení tuků. V případě, že nás tzv. pobolívá, zlobí žlučník, může to být z konzumace tučného jídla. Samo o sobě nám však tučné jídlo nemusí svým způsobem škodit, pomineme-li kila navíc atp. Škodit však může tehdy, když se nám nedostává potřebné žluči, a to se již cestou zpátky dostáváme opětovně k játrům. Vše tak souvisí se vším, a játra to jen dokazují. Fungují-li naše játra tak, jak mají, cítíme se celkově fit. Pracují-li však nedostatečně, pak se můžeme potýkat s řadou dalších chorob.

Špatně fungující játra – zhoršená kvalita zraku

Máte pocit, že již nevidíte tak dobře jako dříve? Ano, zhoršená kvalita zraku může jít ruku v ruce s věkem, ale není to pravidlem. Zaznamenáte-li, že pociťujete zrakový diskomfort, rozhodně stojí za to, abyste si došli nejen k očnímu lékaři, ale také na vyšetření jater. Za zhoršenou kvalitou zraku totiž mohou být špatně fungující játra.

Špatně fungující játra – oslabená imunita

Již výše jsme zmínili, že játra jsou jakousi čističkou, kdy se naše tělo může zbavovat usazených škodlivých látek. Jenže pokud se tak neděje, nebo v nedostatečné míře, pak se naše tělo zanáší. A ono zanesení nám způsobí hned celou plejádu zdravotních těžkostí. Může se jednat o bolest hlavy, únavu, špatné spaní, ale také můžeme častěji podlehnout různým onemocněním, i když dříve jsme třeba nemarodili, jak je rok dlouhý. Pro to, abychom odolávali nemocem, se stará obranyschopnost našeho organismu. Pokud se nachází obranyschopnost na nízké úrovni, pak nás častěji potkají různé virózy, nachlazení. I přes to, že budete jíst dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, nemusí dojít k výraznému zlepšení Vašeho zdraví. Na vině tak nebude nedostatek vitamínů, ale špatně fungující játra, která způsobí oslabení imunity, obranyschopnosti organismu.