OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Špatně fungující játra

Játra jako nejdůležitější orgán látkové výměny

Co do žebříčku důležitosti, patří játra k nejdůležitějšímu orgánu starajícímu se o látkovou výměnu. Játra vytváří také žluč, odtékající do žlučníku. Žluč je pro náš organismus důležitá pro správné trávení tuků. V případě, že nás tzv. pobolívá, zlobí žlučník, může to být z konzumace tučného jídla. Samo o sobě nám však tučné jídlo nemusí svým způsobem škodit, pomineme-li kila navíc atp. Škodit však může tehdy, když se nám nedostává potřebné žluči, a to se již cestou zpátky dostáváme opětovně k játrům. Vše tak souvisí se vším, a játra to jen dokazují. Fungují-li naše játra tak, jak mají, cítíme se celkově fit. Pracují-li však nedostatečně, pak se můžeme potýkat s řadou dalších chorob.

Špatně fungující játra – zhoršená kvalita zraku

Máte pocit, že již nevidíte tak dobře jako dříve? Ano, zhoršená kvalita zraku může jít ruku v ruce s věkem, ale není to pravidlem. Zaznamenáte-li, že pociťujete zrakový diskomfort, rozhodně stojí za to, abyste si došli nejen k očnímu lékaři, ale také na vyšetření jater. Za zhoršenou kvalitou zraku totiž mohou být špatně fungující játra.

Špatně fungující játra – oslabená imunita

Již výše jsme zmínili, že játra jsou jakousi čističkou, kdy se naše tělo může zbavovat usazených škodlivých látek. Jenže pokud se tak neděje, nebo v nedostatečné míře, pak se naše tělo zanáší. A ono zanesení nám způsobí hned celou plejádu zdravotních těžkostí. Může se jednat o bolest hlavy, únavu, špatné spaní, ale také můžeme častěji podlehnout různým onemocněním, i když dříve jsme třeba nemarodili, jak je rok dlouhý. Pro to, abychom odolávali nemocem, se stará obranyschopnost našeho organismu. Pokud se nachází obranyschopnost na nízké úrovni, pak nás častěji potkají různé virózy, nachlazení. I přes to, že budete jíst dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, nemusí dojít k výraznému zlepšení Vašeho zdraví. Na vině tak nebude nedostatek vitamínů, ale špatně fungující játra, která způsobí oslabení imunity, obranyschopnosti organismu.

Ostropestřec mariánský nejvyšší kvality

  • Dopřejte si opravdu kvalitní silymarin
  • Silymarin čistě přírodní forma
  • Nejlepší cena na trhu
  • Bez chemických látek

Kontakt

Ostropestřec mariánský
silymarin

119/244
Ostrava-Třebovice

+420 777 777 777
info@orby.cz

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostropestřec mariánský se mimojiné využívá k podpoře správné činnosti jater. Špatně fungující játra mohou mít vliv na kvalitu zraku a mohou způsobit oslabení imunity. Čaj z ostropestře mariánského významně pomáhá při cirhóze neboli tvrdnutí jater. Příprava čaje z ostropestře mariánského je možná několika způsoby.

 

Kde se dá ostropestřec mariánský koupit?

Na internetu se dají objednat tyto přípravky z ostropestřce mariánského:

cardumis ostropestřec – trvanlivý výtažek z ostropestřce mariásnkého
čajová směs – rozmíchává se v čaji, zhruba 1 lžička a podává se dvakrát denně
ostropestřcový olej – podává se po lžičkách, 1x – 3x denně při jídle
detoxin – přípravek z bylin určený k detoxikaci celého organismu; kromě výtažků z ostropestřce mariánského obsahuje extrakt z mochny nátržníku, prorostlíku čínského, šišáku bajkalského, gardenie jasmínové, ptačího zobu lesklého, smilu písečného, rdesny mnohokvěté, smetanky lékařské, řepíku lékařského, pelyňku, jablečníku obecného, rozrazilu lékařského a jitrocele kopinatého
hepar – lihová tinktura obsahující extrakt z ostropestřce mariánského, mrkve a okurky