OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Příprava čaje z ostropestřce mariánského

Ostropestřec mariánský – dávkování množství čaje

Nelze přesně říci, že máte za den vypít tolik a tolik bylinkového čaje z ostropestřce mariánského. Záleží totiž na výrobci, který bylinky zpracovává, dodává, respektive na jejich kvalitě. Obecně se však doporučuje množství dvou až tří šálku čaje denně. Samozřejmě je pak rozdíl v tom, jak si připravujete sypaný čaj, co do jeho množství. Ulehčenou situaci máte v případě čaje porcovaného, kdy nemusíte pamatovat na počet lžiček pro jeden šálek čaje.

Příprava čaje z ostropestřce mariánského

Čaj z ostropestřce mariánského si můžete připravit hned několika způsoby. Nejznámějším a nejobvyklejším způsobem je zalití bylinek horkou vodou. Bylinky pak necháte v šálku louhovat po dobu cca 10 minut, následně scedíte, či vyndáte sáček, a můžete po douškách popíjet. Druhý způsob je o něco pracnější, a vyžaduje Váš čas. Vezměte si kastrolek, vlijte do něj patřičné množství vody, a až začne voda vřít, pak přidejte požadované množství bylinek ostropestřce mariánského a povařte po podobu cca 5 minut. Bylinky však pak hned neceďte, ale nechejte je ještě cca 10 minut louhovat. Poté můžete scedit a popíjet. Pro druhý způsob přípravy čaje se spíše využívají bylinky sypané než porcované.

Ostropestřec mariánský nejvyšší kvality

  • Dopřejte si opravdu kvalitní silymarin
  • Silymarin čistě přírodní forma
  • Nejlepší cena na trhu
  • Bez chemických látek

Kontakt

Ostropestřec mariánský
silymarin

119/244
Ostrava-Třebovice

+420 777 777 777
info@orby.cz

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostropestřec mariánský se mimojiné využívá k podpoře správné činnosti jater. Špatně fungující játra mohou mít vliv na kvalitu zraku a mohou způsobit oslabení imunity. Čaj z ostropestře mariánského významně pomáhá při cirhóze neboli tvrdnutí jater. Příprava čaje z ostropestře mariánského je možná několika způsoby.

 

Kde se dá ostropestřec mariánský koupit?

Na internetu se dají objednat tyto přípravky z ostropestřce mariánského:

cardumis ostropestřec – trvanlivý výtažek z ostropestřce mariásnkého
čajová směs – rozmíchává se v čaji, zhruba 1 lžička a podává se dvakrát denně
ostropestřcový olej – podává se po lžičkách, 1x – 3x denně při jídle
detoxin – přípravek z bylin určený k detoxikaci celého organismu; kromě výtažků z ostropestřce mariánského obsahuje extrakt z mochny nátržníku, prorostlíku čínského, šišáku bajkalského, gardenie jasmínové, ptačího zobu lesklého, smilu písečného, rdesny mnohokvěté, smetanky lékařské, řepíku lékařského, pelyňku, jablečníku obecného, rozrazilu lékařského a jitrocele kopinatého
hepar – lihová tinktura obsahující extrakt z ostropestřce mariánského, mrkve a okurky