OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Ostropestřec mariánský účinky na zdraví

Ostropestřec mariánský – bolest hlavy

Pobolívá Vás často hlava? Trpíváte migrénou? Bolest hlavy se řadí k nejčastějším zdravotním problémům, které nás trápí. Taková bolest hlavy nás dokáže ve velké míře i vyřadit z běžného života, kdy nejsme schopni se plně soustředit na vykonávanou činnost, nejsme schopni se plně radovat. Bolest hlavy, stejně jako migrénu, jen těžko tzv. zaspíme. S bolestí hlavy úzce souvisí další těžkosti našeho organismu, a tak je na místě i obyčejnou bolest hlavy nepodceňovat. Pokud je u Vás již standardem si vzít prášek na bolest, kdykoliv se hlava ozve, rozhodně stojí za to, vyzkoušet i jiný způsob léčby. Ostropestřec mariánský je účinný právě při bolestech hlavy.

Ostropestřec mariánský – deprese

Vedle bolesti hlavy je to také stres, který může přejít až v depresi, jež nemalý počet z nás sužuje. Nemusíme chodit nikam daleko. Stačí se rozhlédnout kolem sebe, a vnímat ostatní jedince, jak se chovají, jak na nás působí, jakým životem oni sami žijí. Spěch, shon, povinnosti, časové a nervové vypětí, nedostatek spánku, nedostatek volného času vůbec, to vše má pak za následek, že vnitřně pociťujeme stále větší napětí. Zbavit se deprese není možné hned, mnohdy se jedná o dlouhou trať. Léčba spočívá především ve Vašem uvědomění si, jaký život vedete, zda ho chcete změnit, co pro to uděláte. Za pomoci medikamentů je však možné stavy deprese zmírnit. A ostropestřec mariánský může být při zmírnění deprese velmi silným pomocníkem.

Ostropestřec mariánský – alergie, kožní problémy

Také alergie a rozličné kožní problémy se stávají stále častějším důvodem, kdy směřujeme do ordinací lékařů. To, v jakém prostředí žijeme, ale také v čem pereme, co používáme na sprchování, jakým tělovým mlékem se po koupeli natíráme, to vše má vliv na výskyt případné alergie a kožních problémů. Pokud se s alergiemi, kožními problémy potýkáte, pak vyzkoušejte možnosti, které nabízí ostropestřec mariánský.

Ostropestřec mariánský – játra, žlučník

Ostropestřec mariánský je dále významný v preventivním boji proti případnému ztučnění jater. Využívá se však také po prodělaném zánětu jater, ale i při dalších zdravotních problémech, které následně játra postihnou. Ostropestřec mariánský také pozitivně působí na náš žlučník.

Ostropestřec mariánský – mononukleóza, žloutenka

Ten, kdo kdy prodělal mononukleózu, ví, že se nejedná o nic příjemného a krátkodobého. Léčba mononukleózy, a následně i její dozvuky nejsou záležitostí na dny, ani týdny, ale často dlouhé měsíce. Ostropestřec mariánský může pomoci při mononukleóze, stejně tak při žloutence.

Ostropestřec mariánský nejvyšší kvality

  • Dopřejte si opravdu kvalitní silymarin
  • Silymarin čistě přírodní forma
  • Nejlepší cena na trhu
  • Bez chemických látek

Kontakt

Ostropestřec mariánský
silymarin

119/244
Ostrava-Třebovice

+420 777 777 777
info@orby.cz

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostropestřec mariánský se mimojiné využívá k podpoře správné činnosti jater. Špatně fungující játra mohou mít vliv na kvalitu zraku a mohou způsobit oslabení imunity. Čaj z ostropestře mariánského významně pomáhá při cirhóze neboli tvrdnutí jater. Příprava čaje z ostropestře mariánského je možná několika způsoby.

 

Kde se dá ostropestřec mariánský koupit?

Na internetu se dají objednat tyto přípravky z ostropestřce mariánského:

cardumis ostropestřec – trvanlivý výtažek z ostropestřce mariásnkého
čajová směs – rozmíchává se v čaji, zhruba 1 lžička a podává se dvakrát denně
ostropestřcový olej – podává se po lžičkách, 1x – 3x denně při jídle
detoxin – přípravek z bylin určený k detoxikaci celého organismu; kromě výtažků z ostropestřce mariánského obsahuje extrakt z mochny nátržníku, prorostlíku čínského, šišáku bajkalského, gardenie jasmínové, ptačího zobu lesklého, smilu písečného, rdesny mnohokvěté, smetanky lékařské, řepíku lékařského, pelyňku, jablečníku obecného, rozrazilu lékařského a jitrocele kopinatého
hepar – lihová tinktura obsahující extrakt z ostropestřce mariánského, mrkve a okurky