OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Ostropestřec mariánský léčivá bylina

Ostropestřec mariánský léčivá bylina

Pokud byste zavítali k pobřeží Atlantského oceánu, pak se Vám v záři slunečních paprsků nabídne pohled na zelenou krásu, protknutou fialkovou barvou. O pastvu pro oči se nepostará levandule, ale ostropestřec mariánský, významná léčivá bylina.

Ostropestřec mariánský plody

Účinky ostropestřce mariánského na naše zdraví jsou natolik významné, že se bylina dostává i k nám do vnitrozemí. Pro svůj zdárný růst však potřebuje množství tepla i slunečních paprsků. Ostropestřec mariánský je letničkou, kdy kvete v období letních dnů, ale plodí však až druhým rokem. Květy, které odkvetou ke konci letního obdobní, se stanou plody, jež se posléze mohou sklízet, sušit, zužitkovávat. Z plodů ostropestřce mariánského se připravuje například čaj.

Ostropestřec mariánský obsažené látky

Pokud bychom se podívali „pod pokličku“ ostropestřce mariánského, co ukrývá? Najdeme v něm bílkoviny, cukry, tuky, ale také aminokyseliny, hořčinu, silice, flavonolignany. A právě uvedený komplex je výjimečný v tom, jak může pozitivně působit na naše zdraví. Ostropestřec mariánský, produkty připravené z jeho plodů, je možné použít jako účinnou prevenci, ale také jako pomocníka v boji s řadou nemocí a zdravotních těžkostí.

Ostropestřec mariánský vnitřní i vnější využití

Ostropestřec mariánský je prospěšný jak pro vnitřní, tak pro vnější použití. Pokud bychom srovnali klasické medikamenty a ostropestřec mariánský, pak tato bylinka nezpůsobí žádné vedlejší účinky, i když ji budete užívat dlouhou dobu.

Ostropestřec mariánský nejvyšší kvality

  • Dopřejte si opravdu kvalitní silymarin
  • Silymarin čistě přírodní forma
  • Nejlepší cena na trhu
  • Bez chemických látek

Kontakt

Ostropestřec mariánský
silymarin

119/244
Ostrava-Třebovice

+420 777 777 777
info@orby.cz

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostropestřec mariánský se mimojiné využívá k podpoře správné činnosti jater. Špatně fungující játra mohou mít vliv na kvalitu zraku a mohou způsobit oslabení imunity. Čaj z ostropestře mariánského významně pomáhá při cirhóze neboli tvrdnutí jater. Příprava čaje z ostropestře mariánského je možná několika způsoby.

 

Kde se dá ostropestřec mariánský koupit?

Na internetu se dají objednat tyto přípravky z ostropestřce mariánského:

cardumis ostropestřec – trvanlivý výtažek z ostropestřce mariásnkého
čajová směs – rozmíchává se v čaji, zhruba 1 lžička a podává se dvakrát denně
ostropestřcový olej – podává se po lžičkách, 1x – 3x denně při jídle
detoxin – přípravek z bylin určený k detoxikaci celého organismu; kromě výtažků z ostropestřce mariánského obsahuje extrakt z mochny nátržníku, prorostlíku čínského, šišáku bajkalského, gardenie jasmínové, ptačího zobu lesklého, smilu písečného, rdesny mnohokvěté, smetanky lékařské, řepíku lékařského, pelyňku, jablečníku obecného, rozrazilu lékařského a jitrocele kopinatého
hepar – lihová tinktura obsahující extrakt z ostropestřce mariánského, mrkve a okurky