OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Produkty ostropestřec mariánský, velký výběr, čaj jako tradiční prevence onemocnění jater, žlučníku a deprese,

silymarin extrakt, kvalitní kapsle, olej, tekutý extrakt, tinktura, silymarin fosfatidylcholin  - komplex.

Nejvýhodnější cena na trhu. Extra kvalita.

Čaj z ostropestře mariánského

Dostatečný a vhodný pitný režim

To, že bychom měli dbát na dostatečný pitný režim, je celkem známá věc. Nejde však ani o to, čím více, tím lépe, jako spíše o pití vhodných tekutin. Takových tekutin, které nás nejen zavodní, ale také mohou podpořit naše zdraví.

Bylinkový čaj pro zdraví

Při slově bylinkový čaj se hned otřepete, a navíc si říkáte, že nejste malými dětmi? Pokud bychom však šli na radu k našim babičkám ohledně léčení se z různých neduh, pak by nám byly doporučeny právě bylinky. Každá z léčivých bylinek nám může dopomoci k lepšímu zdraví, kdy může působit jako prevence, podpora zdraví a zmírnění zdravotních těžkostí. Jednou z významných léčivých bylinek, kterou bychom neměli jen tak přehlížet, je ostropestřec mariánský. Z ostropestřce mariánského si můžete připravit čaj, který nejen léčí, ale je také lahodný. Pokud by Vás přesto chuť čaje nijak zvlášť neoslovila, můžete si do něj přidat med. Tím ostatně o to více podpoříte Vaše zdraví. Zdraví, které pro každého z nás by mělo být tím nejcennějším, co si musíme chránit.

Ostropestřec mariánský – sypaný a porcovaný čaj

Ostropestřec mariánský můžete užívat v různých formách. K dostání jsou tinktury, kapky, oleje, tablety, ale také čaj. V případě čaje pak máte na výběr mezi čajem sypaným a porcovaným. Čaj pak může být jedno druhu, kdy obsahuje čistě jen bylinku ostropestřce mariánského, nebo také v kombinaci s dalšími bylinami. Co do účinků, je prakticky jedno, zda dáte přednost čaji sypanému, nebo porcovanému. Stěžejní však budou dva parametry. Jedním z nich je to, od koho si čaj koupíte. Abyste se mohli těšit z maximálních možných účinků bylinky, pak je na místě vsadit na kvalitu. A druhým, neméně důležitým parametrem je správná příprava čaje. Do třetice tu pak ještě máme dobu, po kterou budete čaj pít, a kolik ho za den vypijete.

 

Ostropestřec mariánský nejvyšší kvality

  • Dopřejte si opravdu kvalitní silymarin
  • Silymarin čistě přírodní forma
  • Nejlepší cena na trhu
  • Bez chemických látek

Kontakt

Ostropestřec mariánský
silymarin

119/244
Ostrava-Třebovice

+420 777 777 777
info@orby.cz

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostropestřec mariánský se mimojiné využívá k podpoře správné činnosti jater. Špatně fungující játra mohou mít vliv na kvalitu zraku a mohou způsobit oslabení imunity. Čaj z ostropestře mariánského významně pomáhá při cirhóze neboli tvrdnutí jater. Příprava čaje z ostropestře mariánského je možná několika způsoby.

 

Kde se dá ostropestřec mariánský koupit?

Na internetu se dají objednat tyto přípravky z ostropestřce mariánského:

cardumis ostropestřec – trvanlivý výtažek z ostropestřce mariásnkého
čajová směs – rozmíchává se v čaji, zhruba 1 lžička a podává se dvakrát denně
ostropestřcový olej – podává se po lžičkách, 1x – 3x denně při jídle
detoxin – přípravek z bylin určený k detoxikaci celého organismu; kromě výtažků z ostropestřce mariánského obsahuje extrakt z mochny nátržníku, prorostlíku čínského, šišáku bajkalského, gardenie jasmínové, ptačího zobu lesklého, smilu písečného, rdesny mnohokvěté, smetanky lékařské, řepíku lékařského, pelyňku, jablečníku obecného, rozrazilu lékařského a jitrocele kopinatého
hepar – lihová tinktura obsahující extrakt z ostropestřce mariánského, mrkve a okurky